About

Masz jeden cel – zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego bloga oraz przeczytaj czy restauracja którą chcesz wybrać jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w restauracjach w Małopolsce, Polsce i za “granico”. Najcięższym z etapów jedzenia poza domem jest wybranie lokalu, a zamawiając dania nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską – ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w knajpach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że recenzje publikowane w Internecie są fakeowe lub wykupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie dostajemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz może swój lokal, która jeszcze nie znalazła się na naszym blogu? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy też artykuły o popularnych problemach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić!